Dni Filmu Polskiego w Reykjaviku 2015

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Aktualne i rzetelne informacje znajdą Państwa na łamach naszego serwisu Wirtualna Islandia. Forum dyskusyjne, ogłoszenia oraz wszystko to co związane jest z życiem w Islandii. Zapraszamy do lektury!WirtualnaIslandia.pl
Portal Informacyjny dla Polaków w Szwajcarii
info@wirtualnaskandynawia.pl
Dni Filmu Polskiego w Reykjaviku 2015
Posted by

Dni Filmu Polskiego w Reykjaviku 2015

Dni Filmu Polskiego w Reykjaviku 2015

 

Już w najbliższy weekend, 25-26 kwietnia, zapraszamy do kina Bío Paradís na kolejną edycję Dni Filmu Polskiego. Tym razem wyświetlimy „Bogów”, „Miasto44” i „Obywatela”.

Repertuar tegorocznej, czwartej już edycji Dni Filmu Polskiego w Reykjaviku jest nadzwyczaj urozmaicony. Po szczegóły zapraszamy do programu imprezy.

Harmonogram seansów jest następujący:

25.04.2015 (sobota)

17:00 – Obywatel

19:00 – Miasto44

21:30 – Bogowie

26.04.2015 (niedziela)

16:00 – Bogowie

18:30 – Obywatel

20:30 – Miasto44

Filmy będą pokazywane z napisami w języku angielskim.

Wstęp na wszystkie seanse jest bezpłatny, jednak należy pobrać wejściówkę w kasie kina.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Źródło: reykjavik.msz.gov.pl
Fot: freeimages.com

1 0 968 22 kwietnia, 2015 Islandia, Kalendarium, Kultura i sztuka, News 22 kwietnia, 2015

Dodaj komentarz

Aktualne Newsy

Popularne Newsy

Witamy wszystkich!
Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w islandzkich realiach. Gdy przybyliśmy do Islandii napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim jest Islandia. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Islandii. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Islandii. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu. Zapraszamy wszystkich do współpracy z zespołem naszego portalu informacyjnego.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Skandynawii

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaIslandia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.