Gdzie nocują Polacy na wakacjach

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Aktualne i rzetelne informacje znajdą Państwa na łamach naszego serwisu Wirtualna Islandia. Forum dyskusyjne, ogłoszenia oraz wszystko to co związane jest z życiem w Islandii. Zapraszamy do lektury!WirtualnaIslandia.pl
Portal Informacyjny dla Polaków w Szwajcarii
info@wirtualnaskandynawia.pl
Gdzie nocują Polacy na wakacjach
Posted by

Gdzie nocują Polacy na wakacjach

Luksusowy hotel czy prędzej namiot? Gdzie nocują Polacy na wakacjach?

 

Pokój w hotelu, pensjonacie, gospodarstwie agroturystycznym, a może domek letniskowy? – miejsca do wynajęcia, w których możemy zamieszkać na czas wakacyjnego wyjazdu, są różne. Jak wybrać to najbardziej odpowiadające naszym potrzebom?

Turyści w Polsce zwykle nocują w hotelach. Ci, którzy nie decydują się na nocleg w hotelowym pokoju, często zatrzymują się w pensjonatach, wynajętych mieszkaniach oraz domkach letniskowych. „Coraz większą popularnością cieszy się agroturystyka. Obecnie ok. 9% wszystkich wynajętych kwater stanowią pokoje właśnie w gospodarstwach agroturystycznych” – mówi serwisowi infoWire.pl ekspert ds. spraw nieruchomości Maciej Górka z serwisu Domiporta.pl.

Wakacyjny wynajem kwatery zwykle kosztuje nas od 90 do 250 zł na dzień. To, ile pieniędzy wydajemy, zależy, oczywiście, od wielu czynników. Najważniejsze z nich to warunki mieszkaniowe oraz lokalizacja kwatery. Najwyższych cen możemy się spodziewać w obleganych kurortach.

W jaki sposób znaleźć dobrą kwaterę na wakacyjny wyjazd? Najlepiej zdać się na znajomych lub członków rodziny, którzy byli w danej miejscowości i mogą nam zarekomendować jakieś miejsce do wynajęcia. Natomiast jeśli jedziemy tam, gdzie nikogo z osób nam znanych nie było, potrzebnych informacji powinniśmy szukać w internetowych serwisach ogłoszeniowych. Zawierają one nie tylko szczegółowo opisane oferty, lecz także opinie turystów, którzy z nich wcześniej skorzystali.

 

Źródło: materiały pochodzą ze strony infoWire.pl
Fot: freeimages.com

2 0 920 13 lipca, 2015 News, Turystyka 13 lipca, 2015

Dodaj komentarz

Aktualne Newsy

Popularne Newsy

Witamy wszystkich!
Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w islandzkich realiach. Gdy przybyliśmy do Islandii napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim jest Islandia. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Islandii. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Islandii. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu. Zapraszamy wszystkich do współpracy z zespołem naszego portalu informacyjnego.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Skandynawii
obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualnaIslandia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.