Jak poprawić komfort swojej wizyty na Islandii

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Aktualne i rzetelne informacje znajdą Państwa na łamach naszego serwisu Wirtualna Islandia. Forum dyskusyjne, ogłoszenia oraz wszystko to co związane jest z życiem w Islandii. Zapraszamy do lektury!WirtualnaIslandia.pl
Portal Informacyjny dla Polaków w Szwajcarii
info@wirtualnaskandynawia.pl
Jak poprawić komfort swojej wizyty na Islandii
Posted by

Jak poprawić komfort swojej wizyty na Islandii

Odyseusz dopłynął na Islandię

 

Od 1 marca dołączamy do programu „Odyseusz”. Od teraz mogą Państwo poprawić bezpieczeństwo i komfort swojej wizyty na Islandii zgłaszając zamiar podróży na dedykowanej platformie obsługiwanej przez MSZ.

Gorąco zachęcamy do korzystania z systemu rejestracji podróży „Odyseusz” – nowego portalu, dzięki któremu zwiększą Państwo swoje bezpieczeństwo w Islandii.

Idea działania „Odyseusza” jest prosta:

Użytkownicy mogą zgłosić w systemie swój pobyt na Islandii – niezależnie od tego, czy jest to jednorazowy wypad turystyczny, czy pobyt na dłuższy okres. W zamian za to jeżeli w jakimś rejonie będzie miała miejsce sytuacja kryzysowa (kataklizm, zamach, rozruchy, wypadek), wszyscy użytkownicy z zarejestrowanym pobytem w danym rejonie otrzymają z placówki lub centrali powiadomienie mailem lub SMSem.

Od teraz mogą Państwo zgłosić swój pobyt na Islandii pod adresem: https://odyseusz.msz.gov.pl

 

Źródło: materiały pochodzą ze strony reykjavik.msz.gov.pl
Fot: freeimages.com

4 0 110 25 marca, 2015 News, Turystyka 25 marca, 2015

Dodaj komentarz

Aktualne Newsy

Popularne Newsy

Witamy wszystkich!
Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w islandzkich realiach. Gdy przybyliśmy do Islandii napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim jest Islandia. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Islandii. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Islandii. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu. Zapraszamy wszystkich do współpracy z zespołem naszego portalu informacyjnego.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Skandynawii
obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualnaIslandia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.