Kryzys tak naprawdę nie dotyczy każdego i Polacy radzą sobie całkiem dobrze

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Aktualne i rzetelne informacje znajdą Państwa na łamach naszego serwisu Wirtualna Islandia. Forum dyskusyjne, ogłoszenia oraz wszystko to co związane jest z życiem w Islandii. Zapraszamy do lektury!WirtualnaIslandia.pl
Portal Informacyjny dla Polaków w Szwajcarii
info@wirtualnaskandynawia.pl
Kryzys tak naprawdę nie dotyczy każdego i Polacy radzą sobie całkiem dobrze
Posted by

Kryzys tak naprawdę nie dotyczy każdego i Polacy radzą sobie całkiem dobrze

Luksus dla biznesmenów

 

Okazuje się, że na przestrzeni ostatnich lat bardzo zmieniło się podejście do biznesu, że kryzys tak naprawdę nie dotyczy każdego i że Polacy radzą sobie całkiem dobrze. Gdyby tak nie było, prawdopodobnie firmy oferujące tego typu usługi po prostu nie miałyby racji bytu. Tymczasem rzeczywistość wskazuje, że tak naprawdę usługo tego rodzaju przechodzą ciągłe metamorfozy i bardzo się rozwijają.

Jak twierdzą przedstawiciele Krakow-executive.com, firmy, której specjalnością są transfery lotniskowe i które oferuje usługi w zakresie transportu dla firm jak i osób indywidualnych, coraz więcej ludzi interesuje się wynajmowaniem samochodów, jakimi później poruszają się po mieście bądź jego obrębie. Co ciekawe, na takie usługi decyduje się również coraz więcej turystów, szczególnie zza granicy, którzy bardzo doceniają sobie możliwość skorzystania z transportu na przykład z lotniska bądź wynajęcia sobie szofera z samochodem po to, aby przez cały czas towarzyszył im i pomagał im w zwiedzani miasta. Również klienci biznesowi bardzo doceniają takie możliwości, bowiem bardzo często spieszą się oni z jednego miejsca, musząc szybko dotrzeć gdzieś indziej – często w miejsce oddalone nawet kilka kilometrów. Samodzielnie samochodem bądź autobusem byłoby to zadanie bardzo trudne do wykonania.

Jak twierdzą przedstawiciele Krakow Executive, w stosunku do ostatniego roku ilość osób zainteresowanych wynajmem samochodów z szoferem wzrosła o kilka procent. Ich zdaniem usługa jaką jest wypożyczalnia samochodów z kierowcą będzie coraz bardziej zyskiwać na popularności, między innymi dlatego, że z powodu coraz większej konkurencji tak naprawdę ceny tej usługi cały czas maleją, stając się coraz bardziej przystępne. Z takich luksusów już całkiem niedługo będzie mógł skorzystać niemal każdy.

Źródło: materiały pochodzą ze strony agencji informacyjnej Newseria Biznes
Fot: freeimages.com

4 0 425 18 grudnia, 2015 Biznes, News 18 grudnia, 2015

Dodaj komentarz

Aktualne Newsy

Popularne Newsy

Witamy wszystkich!
Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w islandzkich realiach. Gdy przybyliśmy do Islandii napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim jest Islandia. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Islandii. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Islandii. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu. Zapraszamy wszystkich do współpracy z zespołem naszego portalu informacyjnego.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Skandynawii
obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualnaIslandia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.