Oferta touroperatora na Lato 2014

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Aktualne i rzetelne informacje znajdą Państwa na łamach naszego serwisu Wirtualna Islandia. Forum dyskusyjne, ogłoszenia oraz wszystko to co związane jest z życiem w Islandii. Zapraszamy do lektury!WirtualnaIslandia.pl
Portal Informacyjny dla Polaków w Szwajcarii
info@wirtualnaskandynawia.pl
Oferta touroperatora na Lato 2014
Posted by

Oferta touroperatora na Lato 2014

Oferta touroperatora na Lato 2014 – Rainbow Tours

Rainbow Tours rozpoczął sprzedaż oferty na Lato 2014. Propozycja touroperatora zawarta w trzech katalogach na ponad 1000 stron zawiera prawie 200 programów objazdowych, ponad 90 destynacji i regionów oraz około 600 hoteli. Przy rezerwacji do 31 grudnia 2013 obowiązują rabaty nawet do 31 procent oraz dodatkowe gwarancje gratis.

Oferta touroperatora na Lato 2014 w pierwszej kolejności pojawiła się na stronie internetowej, natomiast w ciągu kilku dni do sieci sprzedaży trafią katalogi. Oprócz już sprawdzonych kierunków wczasowych, będzie kilka nowości m.in. Marmaris w Turcji, Cypr Północny, Albania oraz gruzińskie Batumi. Pozostałe kierunki wakacyjne wzbogacone zostały o nowe propozycje hotelowe, co zwiększa ich ilość do prawie 600.

Wszystkich tych, dla których 14 dni urlopu to nieco za długo, a tydzień za krótko ucieszy fakt wprowadzenia turnusów 11 i 12 dniowych na wyloty do Bułgarii, na Cypr oraz na greckie wyspy Rodos i Zakynthos. Nie zabraknie również nowości w programach objazdowych. Z dalszych kierunków będą to Indie z Kashmirem, Mongolia i Jezioro Bajkał, wyprawa do Kanady i USA, czy „Tour de Africa”-łącząca RPA, Namibię, Botswanę oraz Zimbabwe. Bliższe nowości, to między innymi, Irlandia, Islandia, grecka Lefkada, Kirgistan oraz 5 super atrakcyjnych programów do Gruzji – także w połączeniu z Iranem, Armenią, Azerbejdżanem oraz Turcją. Na klientów czekają również dodatkowe propozycje do Francji, Niemiec, na Krym oraz Bałkany, a także do Włoch, Hiszpanii, Portugalii i Egiptu. Łącznie, to prawie 200 unikalnych programów, a tym samym najbardziej zróżnicowana oraz najbogatsza oferta objazdowa na rynku.

W ofercie pojawi się także po raz pierwszy sekcja rejsów luksusowymi statkami wycieczkowymi – będzie to 5 różnych wypraw m.in. po norweskich fiordach oraz po Morzu Śródziemnym, gdzie statki zawijać będą m.in. do portów Czarnogóry, Chorwacji, Hiszpanii, Włoch, Grecji czy Turcji.

Rainbow Tours nie zapomina o rodzinach i ich wakacyjnych potrzebach. Z myślą o rodzinnym wypoczynku przygotowano aż 35 Figloklubów – klubowych hoteli w basenie Morza Śródziemnego, działających od połowy czerwca do połowy września, w których animacje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych prowadzone są języku polskim.

Wraz z uruchomieniem sprzedaży na Lato 2014 startują dwa nowe projekty. W pierwszym z nich, dotyczącym wybranych wycieczek autokarowych i funkcjonującym pod nazwą Wycieczki Comfort na turystów czeka wiele dodatkowych udogodnień, takich jak: nocleg tranzytowy podczas wyjazdu i powrotu, mniejsza niż standardowa ilość uczestników, hotele z klimatyzacją, a to wszystko pod opieką jak zawsze starannie dobranych pilotów oraz kierowców. Drugi projekt skierowany jest do osób dorosłych, dla których na wakacjach ważny jest spokój. Dlatego w hotelach dla dorosłych zakwaterowane są osoby powyżej 12, 16 lub 18 lat. Takie obiekty znaleźć można na Costa del Sol, Costa Brava, na Fuerteventurze, Teneryfie, a także na Korfu, Rodos oraz w Hurghadzie.

Dla klientów rezerwujących wakacje do 31 grudnia 2013 przewidziane są specjalne rabaty nawet do 31 procent oraz szereg gwarancji dodatkowych gratis. Klienci rezerwujący z wyprzedzeniem mają również największy wybór ofert i terminów oraz najniższe ceny dla dzieci.

Źródło: materiały pochodzą ze strony infowire.pl
Fot: freeimages.com

2 0 370 04 listopada, 2013 News, Turystyka 4 listopada, 2013

Dodaj komentarz

Aktualne Newsy

Popularne Newsy

Witamy wszystkich!
Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w islandzkich realiach. Gdy przybyliśmy do Islandii napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim jest Islandia. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Islandii. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Islandii. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu. Zapraszamy wszystkich do współpracy z zespołem naszego portalu informacyjnego.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Skandynawii
obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualnaIslandia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.