Pojawiają się trendy inspirowane Grenlandią

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Aktualne i rzetelne informacje znajdą Państwa na łamach naszego serwisu Wirtualna Islandia. Forum dyskusyjne, ogłoszenia oraz wszystko to co związane jest z życiem w Islandii. Zapraszamy do lektury!WirtualnaIslandia.pl
Portal Informacyjny dla Polaków w Szwajcarii
info@wirtualnaskandynawia.pl
Pojawiają się trendy inspirowane Grenlandią
Posted by

Pojawiają się trendy inspirowane Grenlandią

Wnętrza są wyrażeniem osobowości osoby, która w nich mieszka.

Trendy w aranżacji przestrzeni wynikają z obserwacji zjawisk socjologicznych i społecznych. Zawsze jest ich kilka. Co będzie modne w najbliższym czasie można było zobaczyć na Interior Design Forum w Centrum Konferencyjnym na Stadionie Narodowym.

– Jeżeli chodzi o trendy w aranżacji okna obecnie stawiamy na delikatność. Są to formy bardzo proste wykonane z aluminium, satyny lub chromu. Dominuje kolor srebra – mówi newsrm.tv Ewa Chruścińska, przedstawiciel w Polsce, Scaglioni.

W przestrzeniach widać odniesienia do nowoczesności i Internetu. Z drugiej strony dostrzegana jest tęsknota za naturą. Za każdym razem pojawiają się też wpływy etniczne.

– Po wiosenno-letnim trendzie na Skandynawię teraz idziemy jeszcze bardziej na północ i na wschód. Pojawiają się trendy inspirowane Grenlandią, północną Syberią, folklorem tamtych okolic ale też inspiracje Afryką – mówi Jerzy Osika, Promedia.

 

Źródło: Agencja Informacyjna Newsrm TV – newsrm.tv
Fot: newsrm.tv

3 0 251 15 sierpnia, 2016 Biznes, News 15 sierpnia, 2016

Dodaj komentarz

Aktualne Newsy

Popularne Newsy

Witamy wszystkich!
Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w islandzkich realiach. Gdy przybyliśmy do Islandii napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim jest Islandia. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Islandii. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Islandii. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu. Zapraszamy wszystkich do współpracy z zespołem naszego portalu informacyjnego.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Skandynawii
obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualnaIslandia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.