Polacy korzystają z mobilnych aplikacji randkowych

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Aktualne i rzetelne informacje znajdą Państwa na łamach naszego serwisu Wirtualna Islandia. Forum dyskusyjne, ogłoszenia oraz wszystko to co związane jest z życiem w Islandii. Zapraszamy do lektury!WirtualnaIslandia.pl
Portal Informacyjny dla Polaków w Szwajcarii
info@wirtualnaskandynawia.pl
Polacy korzystają z mobilnych aplikacji randkowych
Posted by

Polacy korzystają z mobilnych aplikacji randkowych

Zaproszenie na seks proste jak nigdy?

Nowe technologie wkraczają w każdą dziedzinę naszego życia, również w tę która jest związana z kontaktami damsko-męskimi. Kiedyś popularne były portale randkowe. Jak mówi newsrm.tv Bartłomiej Pobocha z Connected Life Magazine, obecnie formę portali randkowych i ich zadania przejęły aplikacje randkowe, które w tej chwili są dostępne na większość platform.

Urządzenia mobilne przejmują coraz więcej zadań zarezerwowanych wcześniej dla komputerów. Nic dziwnego więc, że w sferze zawierania znajomości również to zrobiły. Kiedyś, aby znaleźć przyjaciół bądź partnera przez internet, trzeba było tworzyć konto w specjalnych serwisach podając masę informacji o sobie. Im więcej ich było, tym większą mieliśmy szansę, że ktoś się do nas odezwie. Korzystając z aplikacji możemy skontaktować się z osobami którymi jesteśmy zainteresowani dopiero jak druga osoba zaakceptuje nasz profil.

Mobilne aplikacje randkowe działają szybko: szybka randka, szybkie spotkanie, często niezobowiązujące, a czasem przypadkowy seks. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby na bieżąco śledzić odwiedziny i akcje na naszym koncie. Otrzymując powiadomienie wiemy od razu, kto się nami zainteresował i możemy prawie natychmiast na to odpowiedzieć. Czego najczęściej szukają użytkownicy za pomocą aplikacji randkowych powiedział newsrm.tv Bartłomiej Pobocha z Connected Life Magazine.

 

Źródło: materiały pochodzą ze strony newsrm.tv
Fot: newsrm.tv

3 0 804 10 sierpnia, 2016 News, Zdrowie 10 sierpnia, 2016

Dodaj komentarz

Aktualne Newsy

Popularne Newsy

Witamy wszystkich!
Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w islandzkich realiach. Gdy przybyliśmy do Islandii napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim jest Islandia. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Islandii. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Islandii. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu. Zapraszamy wszystkich do współpracy z zespołem naszego portalu informacyjnego.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Skandynawii
obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualnaIslandia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.