Polacy rozpoczęli przygotowania do sezonu ogrodniczego

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Aktualne i rzetelne informacje znajdą Państwa na łamach naszego serwisu Wirtualna Islandia. Forum dyskusyjne, ogłoszenia oraz wszystko to co związane jest z życiem w Islandii. Zapraszamy do lektury!WirtualnaIslandia.pl
Portal Informacyjny dla Polaków w Szwajcarii
info@wirtualnaskandynawia.pl
Polacy rozpoczęli przygotowania do sezonu ogrodniczego
Posted by

Polacy rozpoczęli przygotowania do sezonu ogrodniczego

Przygotowania do sezonu ogrodniczego rozpoczęte

 

Piękna wiosenna pogoda za oknem spowodowała, że Polacy rozpoczęli przygotowania do sezonu ogrodniczego. Jak wynika z badania przeprowadzonego przez Grupę Husqvarna ponad 70% Polaków chciałoby, aby ich dzieci spędzały więcej czasu w ogrodzie. – źródło „Globalny Raport Ogrodniczy 2013 – Husqvarna Group”. Wiosenne porządki w ogrodzie to dobra okazja na aktywne spędzenie czasu na świeżym powietrzu z całą rodziną oraz korzystanie z pierwszych promieni słonecznych.

Koniec marca to doskonały czas na rozpoczęcie prac ogrodowych. Potwierdzają to również statystyki wyszukiwarki lokalnej panoramafirm.pl, w których w marcu odnotowano wzrost zapytań o szkółki drzew, ziemię ogrodową i krzewy ozdobne odpowiednio o: 294%, 248% i 230%. Właściciele firm ogrodniczych również mogą mieć powody do zadowolenia. Zapytania o usługi w tej branży wzrosły w ciągu ostatniego miesiąca o 109% i tym samym znajdują się w czołówce zestawienia w wyszukiwarce panoramafirm.pl. – źródło Adobe SiteCatalyst.

Polacy aktywnie poszukujący informacji na temat aranżacji ogrodów i ogródków działkowych coraz częściej korzystają z Internetu zarówno w poszukiwaniu inspiracji, jak i wybierając firmy usługowe. Według danych wyszukiwarki lokalnej panoramafirm.pl najczęściej szukamy pomocy specjalistów znajdujących się w najbliższej okolicy.

„Lokalna wyszukiwarka panoramafirm.pl jest źródłem informacji dla osób planujących prace ogrodowe. Nasza aplikacja mobilna pozwala na lokalizowanie na mapie m.in. sklepów ogrodniczych, szkółek roślin czy marketów budowlanych.” – mówi Magdalena Wypychowicz Dyrektor ds. Strategii Rozwoju Rynku Eniro Polska. „Dla użytkowników Panoramy Firm, którym zależy na szybkim i skutecznym dotarciu do potrzebnych informacji, oferujemy również bezpłatną aplikację nawigacyjną. Dzięki niej możemy łatwo wyznaczyć trasę dojazdu do poszukiwanej firmy. W zupełności wystarczy nam smartfon – dodaje Magdalena Wypychowicz. Co ważne, Panorama Firm Nawigacja działa całkowicie za darmo i bez połączenia z Internetem” – podsumowuje Magdalena Wypychowicz Dyrektor ds. Strategii Rozwoju Rynku Eniro Polska.

Zakres usług ogrodniczych, jaki możemy zamówić jest bardzo zróżnicowany. Podstawowy zakres prac to koszenie trawy czy grabienie i zamiatanie liści. Jak pokazują statystyki wyszukiwarki panoramafirm.pl Polacy chętnie sięgają również po kompleksowe usługi z użyciem nowoczesnych maszyn[i] takie jak: konserwacja mebli ogrodowych, tarasów, podjazdów i ścieżek, przygotowywanie oczek wodnych, czy aerację trawników.

 

Źródło: materiały pochodzą ze strony infoWire.pl
Fot: freeimages.com

1 0 229 30 marca, 2015 Ekologia, News Marzec 30, 2015

Dodaj komentarz

Aktualne Newsy

Witamy wszystkich!
Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w islandzkich realiach. Gdy przybyliśmy do Islandii napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim jest Islandia. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Islandii. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Islandii. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu. Zapraszamy wszystkich do współpracy z zespołem naszego portalu informacyjnego.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Skandynawii

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaIslandia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.