Projekt dentystyczny w Szkole Polskiej w Reykjaviku

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Aktualne i rzetelne informacje znajdą Państwa na łamach naszego serwisu Wirtualna Islandia. Forum dyskusyjne, ogłoszenia oraz wszystko to co związane jest z życiem w Islandii. Zapraszamy do lektury!WirtualnaIslandia.pl
Portal Informacyjny dla Polaków w Szwajcarii
info@wirtualnaskandynawia.pl
Projekt dentystyczny w Szkole Polskiej w Reykjaviku
Posted by

Projekt dentystyczny w Szkole Polskiej w Reykjaviku

Szanowni Rodzice, drogie Dzieci,
na stronie szkoły powstała nowa zakładka – dentysta.

Będziemy w niej umieszczać najważniejsze informacje dotyczące projektu dentystycznego w naszej szkole oraz porady dotyczące higieny jamy ustnej.

Bardzo prosimy, byście Państwo przestrzegali zasady obowiązującej w naszej szkole – prosimy nie dawać Dzieciom do szkoły słodyczy i produktów zabronionych przez Fellaskóli. Poniżej przypomnienie:

16. W naszej szkole obowiązują takie same zasady dotyczące drugiego śniadania, jak w szkołach islandzkich – prosimy zatem o nieprzynoszenie do szkoły słodyczy i smakołyków.

17. Ze względu na alergie uczniów Fellaskóli, dyrekcja Fellaskóli zabrania przynoszenia ze sobą kanapek z jajkiem, masłem orzechowym czy rybą oraz unikanie ziaren sezamu i słonecznika. Zasady te obejmują także uczniów Fellaskóli w ciągu tygodnia.

(http://szkolapolska.is/szkola/ogolne-zasady-korzystania-z-fellaskoli)

Zasady Fellaskóli są tak restrykcyjne, ponieważ są w niej uczniowie z bardzo wysoką reakcją alergiczną na wspomniane produkty. Wystarczy im sam kontakt z brudnym stołem czy podłogą (brudnym w sensie mającym uprzednio kontakt z zabronionymi produktami), by dostać ataku. Także zwracamy szczególnie uwagę na respektowanie zasad dotyczących korzystania z Fellaskóli.

Dziękujemy.

Dyrekcja Szkoły i Zarząd SPSPR

Źródło: materiały pochodzą ze strony :szkolapolska.is
fot: freeimages.com

3 0 265 01 grudnia, 2014 News, Zdrowie 1 grudnia, 2014

Dodaj komentarz

Aktualne Newsy

Popularne Newsy

Witamy wszystkich!
Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w islandzkich realiach. Gdy przybyliśmy do Islandii napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim jest Islandia. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Islandii. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Islandii. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu. Zapraszamy wszystkich do współpracy z zespołem naszego portalu informacyjnego.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Skandynawii
obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualnaIslandia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.