Reykjanesbaer 2016 - karta rekreacyjna

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Aktualne i rzetelne informacje znajdą Państwa na łamach naszego serwisu Wirtualna Islandia. Forum dyskusyjne, ogłoszenia oraz wszystko to co związane jest z życiem w Islandii. Zapraszamy do lektury!WirtualnaIslandia.pl
Portal Informacyjny dla Polaków w Szwajcarii
info@wirtualnaskandynawia.pl
Reykjanesbaer 2016 – karta rekreacyjna
Posted by

Reykjanesbaer 2016 – karta rekreacyjna

Reykjanesbaer 2016 – karta rekreacyjna na Islandii

Informacja dla rodziców i dzieci zamieszkałych w Reykjanesbaer, kwota dofinansowania w 2016 to 16.000 kr:)

„Styrkurinn er fyrir börn sem eru í grunnskóla í Reykjanesbæ og að foreldri eigi lögheimili í Reykjanesbæ”

Nie wystarczy zgłosić wychowawcy klasy lub dyrektorowi szkoły tej formy płatności. Proszę o zapoznanie się z poniższym tekstem.

Ponieważ Reykjanesbaer ma nieco inny system niż Reykjavik, dofinansowanie polega zwrocie poniesionych kosztów przez rodzica do kwoty 16.000.

http://www.reykjanesbaer.is/

Proszę o zgłoszenie się do mnie, kto będzie chciał korzystać z tej karty na szkołę, ponieważ wtedy muszę wysłać potwierdzenia zapłaty za szkołę przez płatnika na odpowiedniego maila.

Monika Sienkiewicz

Źródło: Szkoła Polska w Reykjavíku
Fot: freeimages.com

9 0 521 04 stycznia, 2016 Edukacja, News, Prawo, Przewodnik, Zasiłki i dotacja 4 stycznia, 2016

Dodaj komentarz

Aktualne Newsy

Popularne Newsy

Witamy wszystkich!
Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w islandzkich realiach. Gdy przybyliśmy do Islandii napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim jest Islandia. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Islandii. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Islandii. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu. Zapraszamy wszystkich do współpracy z zespołem naszego portalu informacyjnego.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Skandynawii
obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualnaIslandia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.