Szkoła Polska w Reykjavíku - rozpoczęcie roku szkolnego

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Aktualne i rzetelne informacje znajdą Państwa na łamach naszego serwisu Wirtualna Islandia. Forum dyskusyjne, ogłoszenia oraz wszystko to co związane jest z życiem w Islandii. Zapraszamy do lektury!WirtualnaIslandia.pl
Portal Informacyjny dla Polaków w Szwajcarii
info@wirtualnaskandynawia.pl
Szkoła Polska w Reykjavíku – rozpoczęcie roku szkolnego
Posted by

Szkoła Polska w Reykjavíku – rozpoczęcie roku szkolnego

Witam wszystkich bardzo serdecznie,

 

z przykrością muszę poinformować, że z przyczyn niezależnych od nas nie możemy zacząć roku szkolnego w dniu 05.09.2015.

Mamy nadzieję rozpocząć rok szkolny w dniu 12.09.2015.

Jeśli tylko dostaniemy pozwolenie na otwarcie szkoły w sobotę 12.09.2015, poinformuję o tym na stronie szkoły.

Bardzo przepraszamy za opóźnienia. Wszyscy jesteśmy tą sytuacją zdenerwowani, jednak pewnych rzeczy nie przeskoczymy. Liczę na Państwa wyrozumiałość.

Dziękuję

Monika Sienkiewicz

Źródło: szkolapolska.is
Fot: freeimages.com

7 0 267 02 września, 2015 Edukacja, News Wrzesień 2, 2015

Dodaj komentarz

Aktualne Newsy

Witamy wszystkich!
Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w islandzkich realiach. Gdy przybyliśmy do Islandii napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim jest Islandia. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Islandii. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Islandii. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu. Zapraszamy wszystkich do współpracy z zespołem naszego portalu informacyjnego.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Skandynawii

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaIslandia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.