Urzędowe tłumaczenia prawa jazdy

Z ostatniej chwili

  • wysyłka kwiatów do niemiec
  • doskonałej jakości świeże kwiaty z naszych kwiaciarni w miejscowości do niemiec wysyłamy wszystkich miast miasteczek i wsi niemczech
    kwiatybukiety.pl

Przeczytaj również

Aktualne i rzetelne informacje znajdą Państwa na łamach naszego serwisu Wirtualna Islandia. Forum dyskusyjne, ogłoszenia oraz wszystko to co związane jest z życiem w Islandii. Zapraszamy do lektury!WirtualnaIslandia.pl
Portal Informacyjny dla Polaków w Szwajcarii
info@wirtualnaskandynawia.pl
Urzędowe tłumaczenia prawa jazdy
Posted by

Urzędowe tłumaczenia prawa jazdy

Urzędowe tłumaczenia prawa jazdy wykonuje Ambasada

Konsulat Generalny RP w Reykjaviku, na wniosek osoby zainteresowanej, wykonuje urzędowe tłumaczenia z języka islandzkiego na język polski następujących islandzkich  dokumentów:

– Akt urodzenia.
– Akt małżeństwa.
– Dowód rejestracyjny pojazdu.
– Prawo jazdy

Opłata konsularna za wykonanie tłumaczenia wynosi 4.412 ISK (opłata pobierana jest z góry, w gotówce w kasie urzędu).
Konsulat Generalny RP w Reykjaviku nie wykonuje tłumaczeń dokumentów z języka polskiego na język obcy.

Źródło: materiały pochodzą ze strony Ambasady RP w Reykjaviku
Fot: własność serwisu

4 0 321 20 września, 2014 Komunikacja, Motoryzacja, News, Przewodnik 20 września, 2014

Dodaj komentarz

Aktualne Newsy

Popularne Newsy

Witamy wszystkich!
Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w islandzkich realiach. Gdy przybyliśmy do Islandii napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim jest Islandia. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Islandii. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Islandii. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu. Zapraszamy wszystkich do współpracy z zespołem naszego portalu informacyjnego.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Skandynawii

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaIslandia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.