Zajęcia plastyczne w polskiej szkole w Reykjaviku

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Aktualne i rzetelne informacje znajdą Państwa na łamach naszego serwisu Wirtualna Islandia. Forum dyskusyjne, ogłoszenia oraz wszystko to co związane jest z życiem w Islandii. Zapraszamy do lektury!WirtualnaIslandia.pl
Portal Informacyjny dla Polaków w Szwajcarii
info@wirtualnaskandynawia.pl
Zajęcia plastyczne w polskiej szkole w Reykjaviku
Posted by

Zajęcia plastyczne w polskiej szkole w Reykjaviku

Zajęcia dla dzieci

 

Zajęcia plastyczne to zarówno świetna zabawa dla dziecka, jak i kształtowanie jego wrażliwości na piękno otaczającego go świata, rozwój jego kreatywnego myślenia i zdolności manualnych.

W ramach zajęć dzieci poznają różne techniki plastyczne (od tradycyjnych jak malarstwo czy rzeźba aż po współczesne
– kolaż, assemblage czy instalacje artystyczne).

Zajęcia będą odbywały się raz w tygodniu przez 90 minut w Listastofan Hringbraut 119 (w dawnym Parket – Salan) w każdą środę od 17.30 do 19.00.

Cena: 900kr za godzinę lekcyjną, czyli 1800kr/spotkanie (90 min).

Minimalna liczba uczniów w grupie to 4 osoby.
Płatność: rachunek wysłany będzie na konto raz na semestr.

Więcej informacji udziela prowadząca zajęcia Wiola Ujazdowska (artystka wizualna, która na przełomie 2012/2013 prowadziła pracownie malarstwa i rysunku dla dzieci i dorosłych w Galerii Sztuki Współczesnej we Włocławku).

email: wioletau.spspr@gmail.com

tel: 7836893.

Źródło: szkolapolska.is
Fot: freeimages.com

2 0 317 18 listopada, 2015 Edukacja, News 18 listopada, 2015

Dodaj komentarz

Aktualne Newsy

Popularne Newsy

Witamy wszystkich!
Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w islandzkich realiach. Gdy przybyliśmy do Islandii napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim jest Islandia. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Islandii. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Islandii. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu. Zapraszamy wszystkich do współpracy z zespołem naszego portalu informacyjnego.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Skandynawii

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaIslandia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.