Zasady w Szkole Polskiej w Reykjavíku takie same jak w szkołach islandzkich

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Aktualne i rzetelne informacje znajdą Państwa na łamach naszego serwisu Wirtualna Islandia. Forum dyskusyjne, ogłoszenia oraz wszystko to co związane jest z życiem w Islandii. Zapraszamy do lektury!WirtualnaIslandia.pl
Portal Informacyjny dla Polaków w Szwajcarii
info@wirtualnaskandynawia.pl
Zasady w Szkole Polskiej w Reykjavíku takie same jak w szkołach islandzkich
Posted by

Zasady w Szkole Polskiej w Reykjavíku takie same jak w szkołach islandzkich

Witam wszystkich serdecznie,

 

przypominamy, iż

w naszej szkole obowiązują takie same zasady jak w szkołach islandzkich – jest zakaz przynoszenia do szkoły słodyczy i smakołyków. Jeśli nauczyciel zobaczy, że dziecko ma niedozwolony produkt, jedzenie zostanie zabrane i oddane rodzicowi po zakończeniu lekcji przez dziecko.

Ze względu na alergie uczniów Fellaskóli, dyrekcja Fellaskóli zabrania przynoszenia ze sobą kanapek z jajkiem, masłem orzechowym czy rybą oraz unikanie ziaren sezamu i słonecznika czy orzechów we wszelakiej postaci. Zasady te obejmują uczniów Fellaskóli w ciągu tygodnia.

Bardzo prosimy o PRZESTRZEGANIE TYCH ZASAD.

ZWRACAM UWAGĘ, ŻE ALERGIA NA ORZECHY – SZCZEGÓLNIE – JEST BARDZO NIEBEZPIECZNA, KONTAKT Z PRODUKTEM UCZULAJĄCYM MOŻE DOPROWADZIĆ DO ŚMIERCI DZIECKA.

Dziękuję

Monika Sienkiewicz

Źródło: szkolapolska.is
Fot: freeimages.com

7 0 259 22 września, 2015 Edukacja, News 22 września, 2015

Dodaj komentarz

Aktualne Newsy

Popularne Newsy

Witamy wszystkich!
Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w islandzkich realiach. Gdy przybyliśmy do Islandii napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim jest Islandia. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Islandii. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Islandii. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu. Zapraszamy wszystkich do współpracy z zespołem naszego portalu informacyjnego.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Skandynawii

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaIslandia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.